Belle Coco Republic dizajn interijera 2017: Natječaj za odabir čitatelja

Proslavljajući izvrsnost u australskom dizajnu interijera na stambenoj, ugostiteljskoj i komercijalnoj razini, nagrade Belle Coco Republic Interior Design Awards podržavaju kreativnost i inovativnost industrije dizajna interijera.

Kupite svibanjski broj Belle da biste vidjeli finaliste u kategorijama Stambeni interijer, Dizajn kupaonice, Kuhinja Dizajn, Interijer ugostiteljstva, Komercijalni interijer, Rado Emerging Design Star, Najbolji rad s dizajnerima boja i interijera godine.

Pobjednici u svakoj kategoriji bit će proglašeni na događaju Belle Coco Republic Interior Design Awards u Sydneyu 25. svibnja i objavljeni u izdanju Belle za lipanj / srpanj - u prodaji 29. svibnja.

Za šansu da osvojite bon za Coco Republic u iznosu od 1000 USD za svoj omiljeni stambeni interijer u takmičenju Readers 'Choice.

Pogledajte 10 finalističkih projekata u nastavku i nastavite se pomicati do natjecateljskog obrasca u kojem možete odabrati svoje omiljene i unijeti svoje podatke kako biste došli u izvlačenje kako biste pobijedili!

Pogledajte galerijuThe Deco House pored Amber Road

Pogledajte GalleryBarcom Terrace by Arent & Pyke

Pogledajte galerijuMacedon Residence by David Hicks

Pogledajte galerijuCaroline Street House autorice Fiona Lynch

Pogledajte galerijuPeninsula House od Hare + Klein

Pogledajte galerijuRose Bay House Grega Natale Design

Pogledajte galerijuWellington Street Residence Matt Gibson Architecture + Design

Pogledajte galeriju Privatni park od SJB

Pogledajte GalleryIndigo Slam od Smart Design Studio

Pogledajte galerijuSydney Povratak kod kuće Thomas Hamel & Associates

Za šansu da osvojite vaučer za Coco Republic od 1000 USD, jednostavno glasajte za svoj omiljeni interijer u stanu i unesite svoje podatke u natjecateljski obrazac u nastavku.

Oznake:  Živjeti i objedovati Vani i vrtlarstvo Kuhinja